Mažosios Pėdutės taisyklės kūrėjams

Svetainė mazosiospedutes.lt, veikianti pagal MB MamaBubu, Mažosios Bendrijos numerį 305598985, adresu Simono Grunau gatvė, Vilnius, telefono numeris +370 694 96988, elektroninio pašto adresas [email protected], interneto svetainė https://www.mazosiospedutes.lt/.

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios internetinės parduotuvės taisyklės (toliau "Taisyklės") yra Šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatoma Pardavėjo/ Parduotuvės (toliau - Pardavėjo) ir mazosiospedutes.lt el. parduotuvės/ platformos (toliau – Platformos) teisės bei pareigos, pirkimo - pardavimo sutarties sudarymo, prekių įsigijimo ir apmokėjimo už jas sąlygos, produktų pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu mazosiospedutes.lt internetinėje platformoje susijusios nuostatos.
1.2. Pardavinėti mazosiospedutes.lt internetinėje platformoje turi teisę visi juridiniai ir fiziniai asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka.
1.3. Pardavėjas, patvirtindamas Taisykles, garantuoja, kad, remiantis taisyklių 1. 2. punktu, turi teisę pardavinėti prekes mazosiospedutes.lt internetinėje platformoje.
1.4. Platforma turi teisę bet kuriuo momentu vienašališkai keisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Taisyklių pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo internetinėje platformoje momento arba el. laiško atsiuntimo Pardavėjui momento. Jei paskelbus pakeistas Taisykles, Pardavėjas ir toliau naudojasi mazosiospedutes.lt platforma, tai reiškia, kad Pardavėjas besąlygiškai sutinka su visais Taisyklių pakeitimais. Internetinės parduotuvės "www.mazosiospedutes.lt" prekyba vykdoma Lietuvos Respublikos teritorijose.

2. Pirkimo - pardavimo sutarties sudarymas

2.1. Pirkimo – pardavimo sutartis yra sudaroma kiekvienam užsakymui. Sutartis tarp Pirkėjo, Pardavėjo bei Platformos laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas internetinėje platformoje savo vardu suformuoja prekių krepšelį, nurodo pristatymo adresą, pasirenka mokėjimo būdą, ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką "Pirkti" ar "Užsakyti" bei pats apmoka už prekes.
2.2. Sutartis tarp Pardavėjo ir Platformos laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pardavėjo paraiška yra patvirtinta Platformos bei Pardavėjas yra informuotas elektroniniu laišku.
2.3. Pirkimo – pardavimo sutartis galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo.

3. Pardavėjo teisės ir pareigos

3.1. Susidarius svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas turi teisę laikinai arba ir visam laikui nutraukti savo veiklą, prieš tais įspėdami Platformos administraciją. Pardavėjas prieš nutraukiant savo veiklą, privalo įvykdyti visus pateiktus užsakymus arba gražinti pinigus įskaitant siuntimo išlaidas mazosiospedutes.lt platformai. Platforma tada įsipareigoja atsiskaityti su Pirkėju.
3.2. Platforma įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pardavėjui tinkamai naudotis mazosiospedutes.lt internetinės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
3.3. Jei Pardavėjas bando pakenkti mazosiospedutes.lt internetinės parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui, pažeidžia savo įsipareigojimus, neišsiunčia užsakymų, slepia informaciją, su Pardavėju kelis kartus negalima susisiekti nurodytais kontaktais ar kaip kitaip kenkia Platformos veiklai ar su ja susijusių socialinių tinklų ar kitoje erdvėje, Platforma turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti, sustabdyti ar panaikinti Pardavėjo galimybę naudotis mazosiospedutes.lt internetine platforma, uždaryti Pardavėjo parduotuvę, o piktybinius Pardavėjus patraukti baudžiamojon atsakomybėn ir išieškoti teisiniais būdais padarytą žalą.
3.4. Platforma įsipareigoja gerbti Pardavėjo privatumo teisę į Pardavėjo priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą mazosiospedutes.lt internetinėje parduotuvės registracijos formoje ir neperleisti jos tretiesiems asmenims išskyrus Pirkėjus.
3.5. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu arba gražinti pinigus Pirkėjui. Platforma gali pareikalauti Pardavėjo sumokėti vienkartinę 100 eurų baudą per 30 kalendorinių dienų, jeigu yra nustatyta kad Pardavėjas nepristato ar atsisako pristatyti Pirkėjo prekes.
3.6. Dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, Pardavėjas įsipareigoja pasiūlyti Pirkėjui analogišką ar kiek įmanoma panašesnę prekę. Jeigu Pirkėjas su šiuo pasiūlymu nesutinka, Pardavėjas grąžina Pirkėjo sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas.
3.7. Pardavėjas neturi teisės talpinti internetinėje platformoje nuorodas į kitus tinklalapius, nebent yra nurodyta kitaip.
3.8.1. Pardavėjas sutinka kad 17% nuo parduotos prekės neįskaitant siuntimo išlaidų bus nuskaičiuoti kaip mokestis naudojant mazosiospedutes.lt Platformą parduoti Pardavėjo prekėms.
3.8.2. Pardavėjas sutinka kad 25% } centai nuo parduotos prekės bus nuskaičiuoti kaip mokestis naudojant mazosiospedutes.lt Platformos prekės iškėlimo funkcionalumą parduoti Pardavėjo prekėms.
3.9. Pardavėjas sutinka, kad siuntimo išlaidos būtų apskaičiuotos remiantis siuntų pervežimo paslaugas teikiančios įmonės įkainiais.
3.10. Pardavėjas sutinka kad Platforma naudos Pardavėjo duomenis bei prekes rinkodaros bei kitiems tikslams.
3.11. Pardavėjas įsipareigoja parašyti prekių aprašymą bei įkelti kiek įmanoma tikslesnę informaciją apie parduodamą prekę. Pardavėjas taipat įsipareigoja, reguliariai papildyti informaciją, prekių kiekį ir užtikrinti kad nurodytas prekių kiekis bei informacija yra tiksli.
3.12. Kilus betkokiems iššoriniams ar vidiniams nesklandumams, delsimams dėl prekių pristatymo, gamybos ar kitų dėsnių, Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant įspėti Platformą bei Platformai nurodžius, Pirkėją. Delsiant tai padaryti Platforma gali pareikalauti Pardavėjo atlyginti sudarytą žalą Pirkėjui ir Platformos įvaiždžiui.
3.13. Pardavėjas įsipareigoja pardavinėti prekes tinkančias mažiems vaikams ir nepilnamečiams.
3.14. Pardavėjas prisiima pilna atsakomybę už jų pardavinėjamas prekes. Platforma už pardavinėjamas prekes neatsako.

4. Prekių kaina ir jų apmokėjimo tvarka

4.1. Internetinėje platformoje ir suformuotame užsakyme prekių kainos nurodytos Eurais su PVM.
4.2. Šalia kiekvienos konkrečios Prekės yra jos aprašymas. Jei Pirkėjui pateiktos informacijos nepakanka, jis privalo kreiptis į Pardavėją dėl papildomos informacijos. Užsakydamas prekę, Pirkėjas patvirtina, kad platformoje pateikta informacija apie prekę yra išsami ir jam aiški.
4.3. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo momentu neinformavęs Pirkėjo, keisti platformoje esančių prekių asortimentą, jų aprašymus, kainas, pristatymo sąlygas ir kitą platformoje esančią informaciją.
4.4. Pinigai už parduotas prekes, Pardavėjui bus išmokami pateikus prašymą per 5 darbo dienas nuo pateikimo datos.
4.5. Platforma pasilieka teisią koreguoti prekių kainas kurios yra nurodytos svetainėje be Pardavėjo sutikimo.

5. Prekių pristatymas

5.1. Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas pradėti vykdyti užsakymą, nuo jo pateikimo dienos.
5.2. Pardavėjas įsipareigoja kilus iššoriniams ar vidiniams nesklandumams nedelsiant susisiekti su Pirkėju bei Platforma. Platformai nurodžius, vykdyti tolimesnius veiksmus.
5.3. Pardavėjas yra atsakingas už saugų bei sklandų prekių pristatymą Pirkėjui ne per vėliau kaip 10 darbo dienų.

6. Prekių grąžinimas ir keitimas

6.1 Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR Vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22 d. nutarimu Nr. 738 (Žin., 2014, Nr. 2014-10565) patvirtintomis mažmeninės prekybos taisyklėmis.
6.2 Papildoma informacija Prekių gražinimas ir keitimas. Parduotuvė privalo laikytis LR Vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22 d. nutarimu Nr. 738 (Žin., 2014, Nr. 2014-10565) bei Europiniais standartais.

7. Baigiamosios nuostatos

7.1. Elektroninės parduotuvės mazosiospedutes.lt Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais, todėl jų pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.
7.2. Visi nesutarimai, kilę iš ar susiję su šia sutartimi tarp Platformos ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai, skaitykite "Slapukų Politika"
Jūsų naršyklės versija pasenusi !
Dėl to svetainė gali veikti nekorektiškai. Atnaujinkite naršyklę Atnaujinti×