Prekių grąžinimas elektroninėje parduotuvėje "Mažosios Pėdutės" vykdomas vadovaujantis 2014 m. liepos 22 d. Vyriausybės nutarimu Nr. 738 patvirtintomis Lietuvos Respublikos Mažmeninės prekybos taisyklėmis (toliau – Taisyklės). Pažymėtina, kad vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka, įsigijus šias prekes:

14 dienų persigalvojimo laikotarpis

Pirkdami prekes "Mažosios pėdutės" platformoje turite teisę per 14 dienų grąžinti įsigytus pirkinius ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Atsižvelgiant į Europinius standartus, tai galite padaryti dėl bet kokios priežasties, pavyzdžiui, vien todėl, kad persigalvojote.

14 dienų persigalvojimo laikotarpis netaikomas visų pirkinių atveju apačioje kelios, bet ne visos išimtys:

Pastaba: Šis sąrašas nėra išsamus, bei gali būti papildytas betkada.

Persigalvojimo laikotarpis baigiasi praėjus 14 dienų nuo tos dienos, kurią prekes gavote. Jeigu persigalvojimo laikotarpio pabaiga sutampa su nedarbo diena, jis bus pratęstas iki artimiausios darbo dienos.Kaip gražinti prekes?

Norint grąžinti prekes, privalote susisiekti su mumis ar tiesiogiai su pardavėju per 14 dienų nuo tos dienos, kai gavote prekes. Vien tik išsiųsti prekes atgal nepakanka.

Siunčiant prekes atgal būtina pridėti užsakymo numerį, nurodyti jūsų kontaktinį numerį, adresą, kuriuo prekės buvo siųstos. SVARBU: Prekės privalo būti siunčiamos atgal tuo adresu, iš kurio jas gavote. Prašome nesiųsti prekių į "Mažosios pėdutės" platformą nes jos nebus priimtos. Prekės privalo būti siunčiamos atgal pardavėjui.

Prekių grąžinimo išlaidas (siuntimo išlaidas) pirkėjas apmoka savo lėšomis.

Grąžinamos prekės privalo būti geros būklės, tokios, kokias gavote. Prekė negali būti kažkokiu būdu pažeista ar kitaip sugadinta.

Pinigai už grąžintas prekes bus grąžinami tik tuomet, kai pardavėjas patvirtins prekės gavimą.

JTurite klausimų? Susisiekite su mumis info@mazosiospedutes.lt

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai, skaitykite "Slapukų Politika"
Jūsų naršyklės versija pasenusi !
Dėl to svetainė gali veikti nekorektiškai. Atnaujinkite naršyklę Atnaujinti×