Mažosios Pėdutės - platforma vienijanti Lietuvos rankdarbių kūrėjus į vieną erdvę. Mes kruopščiai atrenkame Lietuvos kūrėjus, kurie gamina žaisliukus, kramtukus, aprangą berniukams ir mergaitėms ar kitas rankų darbo prekes vaikams ir siūlome jiems bendradarbiauti. Kūrėjas gali įkelti savo prekes į mūsų platformą ir taip jas pardavinėti – mes rūpinamės platformos administravimu, reklama, pirkėjų srautų palaikymu, dalinamės savo patirtimi bei rekomendacijomis. Tikime, jog Lietuva turi labai daug talentingų smulkaus verslo kūrėjų, kurie gamina įspūdingas prekes, tad norime padėti jiems augti kartu su mumis!
Išsiuntus užsakymą, savo paskyroje privalote pažymėti, jog užsakymas buvo išsiųstas pirkėjui. Tai padaryti galite nuėję į savo parduotuvės puslapį ir pasirinkę norimą užsakymą. Spauskite „Užsakymas išsiųstas“, įveskite siuntos numerį, pasirinkite kurjerį (paštomatų tinklą), kuriuo išsiuntėte prekes, ir spauskite „Patvirtinti“. Taip pažymėsite, kad užsakymas buvo sėkmingai išsiųstas.

Jeigu naudojate mūsų sugeneruotus siuntos lapelius, išsiuntus užsakymą nieko daryti nereikia.
Gavę užsakymą ir sėkmingai jį įvykdę pinigus bet kuriuo metu galėsite persivesti į tiesiai į savo banko sąskaitą. Nueikite į savo parduotuvės puslapį ir kairėje spauskite mygtuką „Prašymas išmokėti pelną“. Gavę Jūsų prašymą, pinigus pervesime į Jūsų nurodytą banko sąskaitą per 1-2 darbo dienas.
Visų pirma - susisiekite su pirkėju (kontaktinius duomenis rasite prie užsakymo). Pasiūlykite pirkėjui įsigyti analogišką arba šiek tiek geresnę prekę. Jeigu pirkėjas sutinka, išsiųskite sutartą prekę, na o jeigu pirkėjas atsisako gauti kitą prekę, tiesiog susisiekite su mumis el. paštu [email protected]
Mes nerenkame jokių fiksuotų mėnesinių mokesčių, ar prekių įkėlimo mokesčių. Taip pat nereikalaujame užstato ar avansinio mokėjimo, naujai registruotiems klientams. Vienintelis mokestis, kurį taikome, tai17% komisinis mokestis nuo kiekvienos parduotos prekės mūsų platformoje.Šiuos pinigus naudojame rinkodarai bei rekalamai, saugiems mokėjimams bei platformos administracinėms išlaidoms padengti.
Apie naujus užsakymus Jums pranešime el. paštu (nurodytu Jūsų registracijos formoje) bei SMS žinute.
Ne, sąskaitų faktūrų išrašymu pirkėjams pasirūpiname mes. Jums nereikia išrašinėti sąskaitų faktūrų.
Šis prekių siuntimo būdas kiekvienai parduotuvei priskiriamas automatiškai, todėl, norint pasirinkti šį būdą, jokių papildomų nustatymų platformoje keisti nereikia. Pasirinkę šį būdą, kūrėjai patys rūpinasi siuntimo paslaugos užsakymu ir standartinį siuntos lapelį atsispausdina prie paštomato, tačiau savo parduotuvės paskyroje turi rankiniu būdu sekti, atnaujinti bei uždaryti jau įvykdytus užsakymus. Plačiau apie šį būdą skaitykite apačioje.

Pasirinkę šį būdą, kūrėjai patys rūpinasi siuntimo paslaugos užsakymu ir standartinį siuntos lapelį atsispausdina prie paštomato. Prekės siuntimo išlaidos platformoje apskaičiuojamos automatiškai ir įtraukiamos į galutinę prekės kainą pirkėjui, todėl pardavėjui papildomai siuntimo išlaidų įtraukti į nurodomą prekės kainą nereikia. Gavę pirkėjo apmokėjimą už prekes ir atlikdami Jūsų uždarbio išmokėjimą, prekės siuntimo išlaidas Jums grąžinsime kartu su pelno išmokėjimu. Primename, jog šis siuntų pristatymo būdas visiems kūrėjams priskiriamas automaiškai, todėl papildomų nustatymų platformoje keisti nereikia. Norėdami įsitikinti, jog pasirinkote būtent šį siuntų pristatymo būdą, savo parduotuvės nustatymuose turėtumėte patikrinti, jog varnelė prie nustatymo “Aš noriu, kad sugeneruotumėte siuntos lapelį mano užsakymams” nėra aktyvi. Svarbu: Pasirinkę šį siuntimo būdą, kūrėjai parduotuvės paskyroje prie kiekvieno užsakymo turi rankiniu būdu įvesti siuntos numerį bei kitus duomenis, taip pat sekti bei patys uždaryti jau įvykdytus užsakymus.
Norėdami pasirinkti šį siuntų pristatymo būdą, kūrėjai savo parduotuvės nustatymų paskyroje turi pažymėti varnelę “Aš noriu, kad sugeneruotumėte siuntos lapelį mano užsakymams”. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog šiuo atveju pardavėjui bus reikalingas spausdintuvas, leidžiantis pačiam atsispausdinti platformoje sugeneruotą siuntos lapelį. Pasirinkę šį būdą, kūrėjai paruošia prekes ir siuntos lapelį atsispausdina patys, tiesiai iš mūsų platformos. Tokiu atveju, kūrėjams nereikia rūpintis siuntos užsakymu, o įvykdytų užsakymų būsena platformoje atnaujinama automatiškai. Plačiau apie šį būdą skaitykite apačioje.

Pasirinkę šį prekių siuntimo būdą, kūrėjai savo parduotuvės nustatymų paskyroje turėtų pažymėti varnelę “Aš noriu, kad sugeneruotumėte siuntos lapelį mano užsakymams”. Pasirinkę šį būdą, kūrėjai paruošia prekes ir siuntos lapelį atsispausdina patys, tiesiai iš mūsų platformos. Paruošę prekes siuntimui, kūrėjai savo parduotuvės puslapyje pasirenka užsakymą ir spaudžia mygtuką „Užsakyti siuntos lapelį“. Maždaug 10 minučių bėgyje Jums bus sugeneruotas siuntos lapelis, kurį galėsite atsispausdinti ir užklijuoti ant paruoštos siuntos. Pasirinkus pristatymą kurjeriu, siunta turėtų būti užsakoma dieną prieš numatomą prekės išsiuntimą – kurjeris turėtų su Jumis susisiekti sekančią darbo dieną ir paimti siuntą sutartu laiku. Pagrindinis šio būdo privalumas yra tai, jog kūrėjams nereikia patiems rūpintis siuntos užsakymu, o išsiųstų užsakymų būsena platformoje atnaujinama automatiškai (t.y. nereikia patiems rankiniu būdu sekti ar uždarinėti įvykdytų užsakymų). Pastaba: Pasirinkus šį prekių siuntimo būdą, pardavėjui reikalingas spausdintuvas, leidžiantis pačiam atsispausdinti platformoje sugeneruotą siuntos lapelį. Platformoje sugeneruotų siuntos lapelių atsispausdinti paštomatuose negalima.
Užsakymų skaičius priklauso nuo daugelio skirtingų faktorių, tačiau pabandysime pateikti keletą rekomendacijų, kurios turėtų padėti atkreipti potencialių pirkėjų dėmesį į Jūsų prekes. Visų pirma, įsitikinkite, jog visos prekių nuotraukos yra aukštos kokybės, baltame fone, tai padės Jums išryškinti savo prekes. Taip pat pasistenkite įkelti kelias kiekvienos prekės nuotraukas iš visų pusių. Parašykite aiškų ir išsamų prekės aprašymą, nurodykite prekės dydį, medžiagiškumą, galimas spalvas, naudojimo paskirtį, pateikite kiek įmanoma daugiau informacijos, kuri galėtų būti aktuali potencialiam pirkėjui. Jeigu pirkėjui kils klausimų ar neaiškumų dėl pačios prekės, nuotraukos bus nekokybiškos ar nepatrauklios, jis tiesiog pasirinks kitą labiau patikusią prekę.

Tapkite mūsų partneriu

Gaminate prekes mažyliams? Mes nuolat ieškome kūrėjų, su kuriais galėtume dirbti. Susikurkite savo el. parduotuvę ir tapkite mūsų partneriu šiandien nemokamai.

Daugiau informacijos
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai, skaitykite "Slapukų Politika"
Jūsų naršyklės versija pasenusi !
Dėl to svetainė gali veikti nekorektiškai. Atnaujinkite naršyklę Atnaujinti×